Silver partner
5
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
6187
Последний визит на сайт
вчера
Фахівець у сфері нерухомості. Купівля, продаж, оренда квартир, будинків, землі та комерційної нерухомості. Юридичний супровід угоди. Робота з іпотеками, лізингами та соціальними програмами.

Портфолио реализованных объектов (52)

  • сдано
    DOMIN
    4 500 грн/мес

    Героев Крут ул. (Черепіна), 18

    1 комната
    30 / 15 / 8 м²
    этаж 9 из 9
    вчера
    Здам квартиру По вул.Г.Крут Жилий стан Меблі/техніка Розвинена інфраструктура все поряд З вихованими тваринками можна На довгостроково Перегляд за домовленістю Ціна 4500+платежі В опалювальний сезон 4000+ платежі
  • сдано
    DOMIN
    12 000 грн/мес

    Ковпака ул. (Ковпака), 89

    3 комнаты
    62 / 29 / 9 м²
    этаж 8 из 10
    5 дней назад
    Здам 3 кімнатну квартиру Вул.Ковпака Роздільні кімнати Косметичний ремонт Меблі/техніка Бойлер Посуд Перегляд за домовленістю Чекаємо відповідальних
  • сдано
    DOMIN
    8 000 грн/мес

    Курская ул., 37

    1 комната
    34 / 17 / 8 м²
    этаж 5 из 9
    1 нед. назад
    Пропоную в оренду охайну та простору квартиру на середньому поверсі Є все для комфортного проживання Ремонт/меблі/техніка Тільки на довготривалий термін від 6 міс Пару,одного. Без тваринок( Перегляд за домовленістю
  • продано
    DOMIN
    22 500 $
    511 $/м²

    Августовская ул., 9

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення
    2 комнаты
    44 / 28 / 5 м²
    этаж 5 из 5
    2 нед. назад
    У продажу 2 к квартира Вул.Серпнева Не кутова Косметичний ремонт Вікна /балкон пластик Газ колонка Лічильники Меблі та техніка залишаються Дах в порядку Бонус+ підвал Розвинена інфраструктура ,поряд:зупинка,магазини,школа,лікарня Працюємо по програмі «Є відновлення» Без комісії для покупця! Перегляд за домовленістю
  • сдано
    DOMIN
    4 500 грн/мес

    Ковпака ул. (Ковпака), 55

    1 комната
    34 / 18 / 8 м²
    этаж 13 из 14
    1 мес. назад
    Здам 1 кімнатну квартиру Вул.Ковпака 13 поверх Електроплита Косметичний ремонт Меблі Без пралки,але це питання можна вирішити Холодильник Перегляд за домовленістю
  • сдано
    DOMIN
    5 000 грн/мес

    Холодногорская ул. (Горького), 39

    1 комната
    30 / 14 / 4 м²
    этаж 4 из 9
    2 мес. назад
    Здам квартиру в центрі міста 4 поверх Цегляний будинок Косметичний ремонт Меблі/техніка Кондиціонер Парі/одному
  • сдано
    DOMIN
    5 000 грн/мес

    Михаила Лушпы просп., 42

    1 комната
    30 / 15 / 7 м²
    этаж 8 из 9
    3 мес. назад
    Здам 1 к квартиру Проспект Лушпи 8 поверх Косметичний ремонт Меблі/техніка Розвинена інфраструктура Поряд зупинка Пару,одного
  • продано
    DOMIN
    10 500 $
    131 $/м²

    Садова, 0-

    єОселя
    80 / 58 / 14 м²
    1 этаж
    41 сот
    4 комнаты
    3 мес. назад
    У продажу будинок в селі Н.Сироватка Будинок цегляний Дах шифер Вікна пластик частково Автономне опалення ,а також є твердопаливний котел 4 кімнати одна з яких прохідна Вода заведена у дім Меблі,техніка залишаються Зручності на вулиці Просторий двір (огорожений)господарські споруди. Перегляд за домовленістю !!! Зацікавлені у продажу
  • продано
    DOMIN
    15 800 $
    343 $/м²

    Романа Атаманюка ул., 27

    2 комнаты
    46 / 30 / 5 м²
    этаж 3 из 5
    5 мес. назад
    У продажу 2 кімнатна квартира Вул.Романа Атаманюка Третій поверх Не кутова Суха,та тепла На дві сторони Вікна та балкон пластик Вхідні двері замінені Житловий стан , потребує ремонту Акуратний підʼїзд Лічильники Поряд :школи,садочки,магазини,базар,аптеки до зупинки 5 хв. Показ в зручний час
  • сдано
    DOMIN
    8 000 грн/мес

    Тараса Шевченко просп., 8

    3 комнаты
    47 / 25 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    5 мес. назад
    Здам 3 к квартиру Вул.Пр.Шевченка 3 поверх Цегляний будинок Косметичний ремонт Гарне розташування ,все поряд Газ колонка Меблі/техніка Беремо хлопців
  • сдано
    DOMIN
    7 000 грн/мес

    Победы просп. (Курский), 131

    1 комната
    30 / 17 / 5 м²
    этаж 2 из 5
    5 мес. назад
    Здам 1 к квартиру Проспект Перемоги Гарний ремонт Другий поверх Газова колонка Меблі/техніка Пару,одного Перегляд за домовленістю
  • сдано
    DOMIN
    8 000 грн/мес

    Хворостянка ул. (Праці), 37

    1 комната
    45 / 17 / 7 м²
    этаж 1 из 5
    5 мес. назад
    Здам квартиру в центрі міста 1 кімната в 2 к квартирі(одна буде зачинена) Перший поверх(утеплена) Ремонт Меблі/техніка Бойлер,кондиціонер Поряд школа,садки,магазини,маркети. Без тварин Перегляд за домовленістю Чекаємо відповідальних Заселення з 1 листопада
  • сдано
    DOMIN
    5 000 грн/мес

    Ковпака ул. (Ковпака), 54

    1 комната
    35 / 17 / 8 м²
    этаж 2 из 14
    6 мес. назад
    Здам 1к квартиру 2 поверх Цегляний будинок Косметика Електроплита бойлер, пральна машина, холодильник, 1 диван. Для одного,пари ,мами з дитиною Обовʼязково щоб не палили Без тварин На довгий термін
  • сдано
    DOMIN
    8 000 грн/мес

    Хворостянки, 38

    1 комната
    34 / 17 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    6 мес. назад
    Здам 1 к квартиру в центрі міста(Вул.Хворостянка) Косметичний ремонт Роздільне планування Охайна Є меблі та техніка Бойлер,кондиціонер,мікрохвильовка Посуд Беремо відповідальних одного або пару ,можна з дитинкою Ще один диван можемо доставити. Без тварин На довгий термін Перегляд за домовленістю
  • продано
    DOMIN
    30 000 $
    652 $/м²

    Прос.Лушпи, 5

    1 комната
    46 / 22 / 9 м²
    этаж 1 из 10
    6 мес. назад
    У продажу 1 кімнатна квартира Район пр.Лушпи ЖК Еспланада Зручна локація та розвинена інфраструктура Будинок не над дорогою Перший поверх Квартира простора та не кутова Загальна площа 46 м2 Автономне опалення Косметичний ремонт Меблі та техніка залишаються Євродвір До ціни квартири входить підвал з документами Перегляд за домовленість!
  • продано
    DOMIN
    60 000 $
    508 $/м²

    Засумська, 10

    118 / 66 / 14 м²
    1 этаж
    6 сот
    4 комнаты
    7 мес. назад
    Пропоную затишний будинок Зручне розташування,центр міста Не над дорогою Землі 6 сот Загальна площа 118 м2 Автономне опалення Газ колонка 4 кімнати Ремонт Теплий пол (кухня,с/в,ванна) Лічильники Центральне водопостачання та водовідведення Похідний погріб Заїзд для авто Гараж Двір плитка Зона відпочінку Фруктові насадження Доглянутий город Розвинена інфраструктура,все поряд Перегляд у зручний час! Торгуємося
  • сдано
    DOMIN
    10 000 грн/мес

    Новоместенская ул., 0/

    2 комнаты
    45 / 24 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    8 мес. назад
    Здам 2 кімнатну квартиру Центр міста Газова колонка Жилий стан Спальне місце одне Меблі /техніка Розвинена інфраструктура
  • сдано
    DOMIN
    8 000 грн/мес

    Харитоненка, 43

    2 комнаты
    49 / 27 / 8 м²
    этаж 1 из 5
    8 мес. назад
    Здам 2 кімнатну квартиру Перший поверх Балкон є Косметичний ремонт Меблі/техніка Для життя все є Поряд зупинка/магазини/школа Беремо відповідальну пару /одного довгостроково ,без тварин
  • продано
    DOMIN
    15 500 $
    144 $/м²

    Н.Сироватка, 0-

    108 / 35 / 38 м²
    1 этаж
    31 сот
    3 комнаты
    9 мес. назад
    Пропоную просторий будинок Нижня Сироватка(центр) Загальна площа 108 м2 Кухня 38м2 Три кімнати Автономне опалення+ пічне Бойлер Косметичний ремонт Зручності в будинку Вікна пластик Меблі залишаються Техніка за домовленістю Гараж Сарай+ погріб+комора Двір зацементовано Поряд :садок,магазини,будується підземна школа
  • сдано
    DOMIN
    10 000 грн/мес

    Проспект Перемоги, 53

    2 комнаты
    48 / 28 / 9 м²
    этаж 7 из 9
    10 мес. назад
    Здам затишну 2 кімнатну квартиру для родини Проспект Перемоги Будинок не над дорогою Роздільне планування Сьомий поверх Гарний ремонт Простора кухня Лоджія Меблі Техніка Бойлер(завжди гаряча вода) Поряд :ТЦ,магазини,школа,садок,зупинка Перегляд за домовленістю Чекаємо на відповідальну родину Дітки від 6 років
  • продано
    DOMIN
    16 000 $
    262 $/м²

    Пластова ул. (Богацького)

    61 / 41 / 13 м²
    1 этаж
    14 сот
    3 комнаты
    1 г. назад
    У продажу пів будинку Працюємо по є Відновленню Окремий двір Землі під будівництво 5 сот Під город 9 сот Загальна площа будинку 61 м2 Кухня 18 м2 Автономне опалення(2 х контурний котел) Вода централізована Яма септик Житловий стан Є гараж,погріб Літня кухня Зручності у дворі Все,що в будинку залишається Земля приватизована Цінник обговорюємо
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: